AppRecs review analysis
AppRecs rating . Trustworthiness 84 out of 100. Review manipulation risk 16 out of 100. Based on a review sample analyzed.
★
AppRecs Rating
Ratings breakdown
5 star
6%
4 star
4%
3 star
8%
2 star
28%
1 star
54%
What to know
✓
Low review manipulation risk
16% review manipulation risk
⚠
Mixed user feedback
Average 1.8★ rating suggests room for improvement
⚠
High negative review ratio
82% of sampled ratings are 1–2 stars
About ANWB Veilig Rijden
** About ANWB **
ANWB is there for you, on the road and at your destination. With personal assistance, advice and information, member benefits, and advocacy. You'll see this reflected in our apps! Try one of the other ANWB apps too.
** ANWB apps in traffic **
ANWB believes that distracted driving caused by smartphone use must be stopped. Therefore, do not use this app while driving.
** App Support **
Do you have questions about this app? Please send it to appsupport@anwb.nl with the subject line ANWB Safe Driving.
ANWB Veilig Rijden Screenshots
Tap to Rate:
Reviews for ANWB Veilig Rijden
Victor Moraal
12/12/2025
Bochten metingen zijn een beetje raar. Rotondes met veel te veel snelheid pakken vindt de app in orde. Er zijn echter ook soms bochten die je met 30 pakt op een 50 weg en dit wordt dan niet goed gevonden... Los daarvan, als je een keer 10 dagen je auto niet gebruikt krijg je 2 notificaties van de app en een SMS om te zeggen dat de beacon niet goed gekoppeld is. Dat is niet waar, ik rijd gewoon niet zo veel... Het verzekeringproduct is goed, maar er mogen wel een aantal dingen worden verbeterd
Fred M
11/30/2025
Leuk om zo korting op te bouwen. Alleen moet ik bochten nemen als een "oude man met hoed" om deze app volledig tevreden te stellen. Ik probeer brandstof te besparen door een beetje (echt een beetje) vaart te houden in bochten, maar de app klaagt wel heel snel. Edit: nee hoor ik BLIJF proberen de app happy te maken over mijn bochten, maar hij blijft ontevreden. Dit is het enige criterium bij mij dat ik niet consistent donker groen krijg. en daar ben ik niet happy mee. moet echt verbeterd worden.