Zikirmatik icon

Zikirmatik

Android Lifestyle
Free
Offers in-app purchases ($0.99 - $3.49)
You're viewing an Android app.

Description

Zikirmatik uygulaması ile günlük olarak istediğiniz her yerde telefonunuzu kullanarak, kolay, rahat ve herhangi bir araca ihtiyaç duymadan tesbihatlarınızı ve/veya dualarınızı bu sayaç yardımı ile yapabilirsiniz.

● Uygulama ile zikirin adını girebilir, başlangıç ve bitiş sayısını ayarlayabilir, açıklama satırına not ekleyebilirsiniz.

● 50 adete kadar kayıt oluşturabilirsiniz.

● Kayıtlarınızı kişisel bir hesap oluşturarak hem internette bulunan özel sunucularımızda yedekleyebilirsiniz, hem de Android ve iOS cihazlarınızda senkron bir şekilde aynı kayıtlarınızı kullanabilirsiniz.

● Kayıt menüsü ile rahatça kaydettiğiniz zikirlerin durumunu kontrol edebilir, dilerseniz kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

● Kayıtlarınızı istediğiniz zaman silebilir, sıfırlayabilir veya sayaç ismi ile bitiş sayısı gibi bilgilerini değiştirebilirsiniz.

● Otomatik sayaç sıfırlama seçeneği ile bitiş sayısını ayarladığınız sayaçlarda, belirlediğiniz sayıya geldiğinizde sizi uyarır ve sayacı otomatik olarak sıfırlatabilirsiniz.

● Çıkışlarınızda veya uygulama kapandığında kaldığınız sayı otomatik olarak kayıt edilmektedir.

● Titreşim ve ses özelliği ile hata yapmanızı engeller.

● Renk seçenekleri ile farklı görünümler elde edebilirsiniz.

● Dini günlerde kutlama ve güncelleme öncesi bildirim için (rahatsız edici olmayacak şekilde) bildirim mesajları alabilirsiniz. KESİNLİKLE Reklam amaçlı kullanılmayacaktır.

● Uygulama içerisinden ödeme ile reklamları ömür boyu kaldırabilirsiniz.

Uygulamayı beğenmiş veya beğenmemiş olabilirsiniz fakat bana görüşlerinizi bildirerek uygulamayı geliştirmem için yardımcı olabilirsiniz.

Quick Stats

3 years

since last update

3 years

since last review

Reviews

Similar